facebook
Oferta obsługi
transportowo-logistycznej


Nasze usługi to transport w szerokim tego słowa znaczeniu. Od najprostszych usług transportowych polegających na przewiezieniu większego lub mniejszego ładunku z punktu A do punktu B przez złożone logistycznie przewozy do przeprowadzek.

Transportujemy przesyłki całopaletowe (auta z windą), wykonujemy przewóz maszyn i urządzeń, przestrzennych elementów scenografii itd.

Jeśli chodzi o tabor nasza firma transportowa opiera się na samochodach dostawczych i ciężarowych o D.M.C. 3500-40000 kg, ładowności 1500 - 24000 kg oraz przestrzeni ładunkowej 12 - 90 m3. Posiadamy auta 5, 8, 15, 20, 33-paletowe. Większość naszych aut jest wyposażona w windę załadowczą (klapa załadunkowa, podest ruchomy) oraz wózek niskiego unoszenia (tzw. "paleciak")

Transport osobowy realizujemy za pomocą aut mogących przewieźć od 4 do 50 pasażerów.

Polecamy usługi transportowe na terenie Warszawy i kraju uniwersalnymi autami dostawczymi (tzw. busy). Umiarkowane gabaryty tego typu pojazdów oraz brak ograniczeń czasowych (pojazdy o DMC do 3,5 tony nie posiadają tachografów) pozwalają na bardzo szybkie i sprawne docieranie do najdalszych punktów w Polsce i za granicą.

Jeśli Państwa firma oczekuje niezawodności oraz profesjonalnych i solidnych usług na najwyższym poziomie zapraszamy do wspolpracy z nami.

  • Wszystkie przewożone towary są objęte ubezpieczeniem od kradzieży lub zniszczenia podczas kolizji (OCP).


  • Nasze samochody są wyposażone w nawigację satelitarną GPS dzięki czemu szybko, bezpiecznie i na czas dostarczą Państwa przesyłkę w wyznaczone miejsce.


  • Dzięki licznej grupie podwykonawców jesteśmy w stanie sprawnie i szybko obsłużyć większość Państwa zleceń transportowych również tych nagłych, gdzie jest potrzeba szybkiego podstawienia pojazdu.


  • Transport odzieży na wisząco - posiadamy specjalistyczne auta wyposażone w profesjonalne drążki do przewozu ubrań, odzieży na wisząco.


  • Transport kwiatów i roślin w temperaturze kontrolowanej.
  • Copyright© 2006 Jet-Provide     © Design by eBiu WebDesign All rights reserved. Mapa strony

    JET-PROVIDE Warszawa
    JET- PROVIDE MARIUSZ TOWALSKI, ul. Hoża 1, 00-001 Warszawa, woj. Mazowieckie