facebook

Firma transportowa w Warszawie - JET-PROVIDE

  • To wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość oraz rzetelność świadczonych usług na rynku transportu naziemnego. Oferujemy przewóz osób jak i szeroko rozumiany transport ładunków różnego rodzaju o dowolnych wymiarach i gabarytach. Mamy o wiele więcej do zaoferowania niż inne firmy transportowe !

Co nas wyróżnia spośród wielu firm transportowych w Warszawie oraz kraju ?

  • Dla większości naszych klientów najwazniejszą kwestią jest szybki czas reakcji od momentu zapytania o usługę, do momentu jej wycenienia i do chwili jej realizacji.
  • Ponad dwanaście lat pracy z klientami z przeróżnych branż zmusiło nas oraz nauczyło gotowości do realizacji zleceń tego samego dnia a często nawet w ciagu kilkudzieśięcu minut od momentu przyjęcia zgłoszenia.

Atuty naszej firmy transportowej

  • Dbanie o wizerunek firmy, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych. Nawet nowy samochód potrafi się zepsuć w trasie w trakcie realizacji usługi, czy w drodze po ladunek do klienta i to wlasnie w takich momentach okazuje sie na ile dany przewoźnik jest wartościowy to znaczy jak szybko potrafi wybrnąć z krytycznej sytuacji i w tymi miejscu z nieskrywaną satysfakcją odsyłamy do naszej listy referencyjnej.
Copyright© 2006 Jet-Provide     © Design by eBiu WebDesign All rights reserved. Mapa strony

JET-PROVIDE Warszawa
JET- PROVIDE MARIUSZ TOWALSKI, ul. Hoża 1, 00-001 Warszawa, woj. Mazowieckie